ahoj ďakujem za napísanie na moju stránku :) taktiež musím pochváliť tvoje náramky sú parádné :) držím palce a nech sa ti darí v pletení :)
Kniha návštev
:)
Dátum: 04.07.2011 | Vložil: kikuška
:)čáry- máry s korálkami a bavlnkami
Dátum: 04.07.2011 | Vložil: kikuška
ahoj ďakujem za napísanie na moju stránku :) taktiež musím pochváliť tvoje náramky sú parádné :) držím palce a nech sa ti darí v pletení :)
|
Úvodná stránka | Mapa stránok | RSS | Tlač |
|