Vitajte všetci, ktorí rozumiete ručným prácam, alebo ich aspoň obdivujete!
Po nejakom čase opäť pribudli uzlíkové náramky vo Fotogalérii. Krátku dobu musím mať od všetkého pletenie pokoj, aby som sa nezblbla, ale už ma toto obdobie prešlo. Čo neznamená nič iné ako, že sa môžete tešiť na nové vzory. Ak by mal niekto záujem o návody som ochotná ich preskenovať a poslať cez e-mail. Stačí mi napísať a ja skúsim konkrétne vzory nájsť. Názvy náramkov nájdete v rovnomennej rubrike Pokiaľ sa mi to nepodarí, vopred sa ospravedlňujem, lebo viaceré náramky som plietla už dávnejšie a neodložila som si všetky papiere... Ak by sa vyskytol problém, budem Vás informovať! Teším sa na spoluprácu:)
LIDKA :)

